MENU

Android Ücretsiz cPanel Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android Ücretsiz cPanel Uygulaması
Android Ücretsiz cPanel Uygulaması

Bugün sizlere cPanel uygulamasından bahsedeceğim. İlk etapta kurma niyetim yoktu ama sürekli denemeler yaptığım için kurdum denedim muhteşem bir olaymış ben kaçırıyormuşum açıkcası :)

https://3.bp.blogspot.com/-6iO8bhpzFvI/UMtfMKyxYmI/AAAAAAAAM00/i4fD1NE3AEE/s1600/cpanel-android.png

Control Panel for cPanel

Uygulamanın bir çok özelliği var. Daha önceden girmiş olduğunuz siteleri kaydediyor yani cpanel bilgilerini tek tek girmenize gerek kalmıyor kayıtlı olanlara bastığınız an açıyor bu açıcan beğendim.

Giriş yaptıktan sonra en alt kısımda disk kullanımı ve trafik kullanımını eklemişler bence gayet başarılı olmuş reklam koymak yerine daha iyi düşünülmüş. Programa girdiğinizde cPanelde yapabileceğiniz tüm herşeyi yapabiliyorsunuz zaten ekstra bir ayarı yok yani tuşa basınca takla falan atmıyo bu kadarı işinizi fazlasıyla görür zaten :)

Download: Control Panel for cPanel

Haydi şimdi benim çektiğim resimlere bakalım biraz inceleyelim.

https://1.bp.blogspot.com/-g8Rgw1DV-SQ/UMtt_XHISrI/AAAAAAAAM1Y/4JRNMi3NJdM/s1600/android-cpanel+(1).png https://3.bp.blogspot.com/-OzZeMNJS9mU/UMtuAxF5e-I/AAAAAAAAM1c/lfXv3AP9jZY/s1600/android-cpanel+(2).png

https://1.bp.blogspot.com/-LxXSfd0EYlc/UMtuB2FHRTI/AAAAAAAAM1o/ACZrJOuZdIc/s1600/android-cpanel+(3).png https://1.bp.blogspot.com/-NO_ioFT2z6U/UMtuDDKdZJI/AAAAAAAAM1s/isxSHDRISrI/s1600/android-cpanel+(4).png

https://2.bp.blogspot.com/-NSqiqPfP48o/UMtuEHA2ltI/AAAAAAAAM10/sjpVRND_op4/s1600/android-cpanel+(5).png https://3.bp.blogspot.com/-DieKPshZnZQ/UMtuE28jZvI/AAAAAAAAM18/oX5WaYLcmZw/s1600/android-cpanel+(6).png

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.