MENU

Android Telefon Üreticileri Artık Her Ay Güncelleme Yayınlayacak

Anasayfa » Android » Android Telefon Üreticileri Artık Her Ay Güncelleme Yayınlayacak
Android Telefon Üreticileri Artık Her Ay Güncelleme Yayınlayacak

Android telefonlarda yaşanan güvenlik açıkları Telefon üreticilerini artık her ay güncellmeye  yöneltiyor.

Android telefonlardaki en büyük sıkıntı güncelleme sıkıntısıdır. Akıllı telefonu bir kere alırsın ve güncelleme bir daha çok zor gelir. Özellikle Samsung cihazlarda bu sıkıntı çok yaşanıyor. Artık Android telefon üreticileri çıkan açıklar nedeni ile her ay güncelleme yayınlayabilecek. İphone telefonlarda olduğu gibi her zaman güncelleme veren Apple yolu izleyen Android telefon üreticileri yavaş yavaş akıllanıyor. Android telefona üreticilerinin en büyük hatası olan güncellemeleri artık tüm telefonlarda her zaman verilecek.

Bu güncelleme akınına Google ve Samsung’dan sonra Motorola ve LG’de akıllı telefonlarıda devam edecek gibi görünüyor. Sony ve HTC’de kısa sürede her ay güncelleme yapabilir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.