MENU

Android Uygulama Şifreleme Programı Ücretsiz

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android Uygulama Şifreleme Programı Ücretsiz
Android Uygulama Şifreleme Programı Ücretsiz

Android kullanıcıları için tanıtacağım yeni kullanışlı bir uygulama daha. Bu uygulama ile telefonunuzdaki tüm uygulamalara girişte tek şifre belirleyebiliyorsunuz. Mail uygulamanızı şifreleyerek başkalarının maillerinizi kontrol etmesini engellemiş olursunuz vs. vs. bunun gibi bir çok uygulamayı nedenleriniz doğrultusunda şifreleyebilirsiniz.

https://3.bp.blogspot.com/-qRmTJ20h1vw/UN30B4f3_hI/AAAAAAAANhM/bfwdAqjV6XI/s1600/android-app-lock.jpg

App Lock Uygulama Şifreleme

Bu uygulama ile istediğiniz uygulamaya şifre ekleyebilirsiniz. Resimlerde çektim sizler için tek seferlik bir şifre oluşturuyorsunuz daha sonra istediğiniz programa şifre ekle / şifre ekleme gibi seçenekler var yani 1/0 gibi aktif pasif :) daha nasıl anlatayım kurun deneyin çok iyi bir program. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir program kesinlikle deneyin.

Uygulamayı indir: App Lock Download

https://1.bp.blogspot.com/-e2vAbIYHe5k/UN30L8OpafI/AAAAAAAANh0/6zix9TNqQEE/s1600/uygulama-sifreleme+(1).png https://1.bp.blogspot.com/-ODHQ5MqlPcw/UN30NEvqGlI/AAAAAAAANh4/b1fPX5oIZUs/s1600/uygulama-sifreleme+(2).png

https://2.bp.blogspot.com/-CkJOFfGFDS8/UN30OCj98LI/AAAAAAAANiA/-IoFXamfHks/s1600/uygulama-sifreleme+(3).png https://2.bp.blogspot.com/-h7d5wmXBlyc/UN30PL4GAuI/AAAAAAAANiI/FrvIi0DsvhU/s1600/uygulama-sifreleme+(4).png

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.