MENU

Bruce Lee Enter The Game Android ve İOS ‘da Oynayın

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Bruce Lee Enter The Game Android ve İOS ‘da Oynayın
Bruce Lee Enter The Game Android ve İOS ‘da Oynayın

Bruce Lee dünyadaki ve çin’in en büyük dövüş ustalarından biri olarak kabul edilir. Hibernum Creations tarafından geliştirilen Bruce Lee Enter the Game oyunu android ve İOS cihazlarınıza indirerek efsanenin oyununu oynayabilirsiniz.

Bruce Lee Enter the Game efsanenin oyunu 2D grafikleri ile sağa sola götürerek oynanan oyunda efsane ile özel dövüş haerketleri ve kombolar yapabiliyorsunuz. Seviye ilerledikçe güçlenen efsaneye özel dövüş silahlarıda alabilirsiniz. Bruce lee’yi oyunda çok hızlı hareket ettirerek düşmanlara korku salın. Dövüş sırasında yapacağınız kombolar ile ekstra para kazanabilirsiniz. Bruce Lee Enter the Game oyunu tamamen türkçe dil seçeneği ile gelirken oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bruce Lee Enter the Game oyunu 67 MB gibi bir boyuta sahipken kurulduktan sonra oyun içindede bir belli bir miktar indirerek kurulumu gerçekleştiriyor.

Bruce Lee Enter the Game Android

Bruce Lee Enter the Game İOS

Bruce Lee Enter the Gameplay

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.