MENU

Circle Wars Android için En iyi Beceri Oyunu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Circle Wars Android için En iyi Beceri Oyunu
Circle Wars Android için En iyi Beceri Oyunu

Akıllı telefon‘unuzla en iyi beceri oyununu oynamak istiyorsanız Circle Wars çember savaşaları oyununu oynayabilirsiniz. Android için indirip oynayabileceğiniz Circle Wars Oyununa yakından bakalım.

Circle Wars oyunu indir‘erek hemen oynayabileceğiniz oyun diğer oyunlara benzemediği gibi kendine özgü oynayış tarzıylada dikkat çekiyor. Akıllı telefonunuza indir’diğiniz Circle wars oyununu yükleyerek  beyaz topunuzu kırmızı toplardan koruyarak çemberler arasından ne kadar geçirirseniz okadar puan kazanırsınız. Durmadan yavaşça giden topunuzu sadece hızlandırarak çemberler arasından geçirmeniz yeterli olacaktır. Kırmızı toplarıda takip ederek beyaz topunuza denk gelmemesine dikkat ederek topunuzu yavaşlatın veya hızlandırın. Çemberlerden geçip tüm sayıları alarak Circle wars sıralamasında lider olabilirsiniz.

Circle Wars’ı Arkadaşlarınızla 2 kişilik oynayın

Circle Wars oyun’unu indirerek sadece tek kişilik oynanan bir oyun olmadığı gibi arkadaşlarınızla beraber oynayarakta eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Hızınızı en iyi şekilde ayarlayarak arkadaşınızla beraber topunuzu çemberlerden geçirerek puanları kapın. Tüm akıllı telefonlarla ve tabletlerle uyumlu olan Circle Wars Android oyununu hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Circle Wars oyununu hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Circle Wars Android Için Beceri Oyunu

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.