MENU

Clash Royale: En iyi Kart Oyunu İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Clash Royale: En iyi Kart Oyunu İndir

Clash of Clans, Boom Beach, Hay Day gibi mobil platform’un en iyi oyunlarını yapan Supercell’den yeni bir oyun daha Clash Royale indirmeye sunuldu.

Android ve İOS platform’unda en çok oynana ve en çok indirilen oyunları yapan Supercell bu seferde harika bir kart oyunun ile karşımıza çıkıyor. Clash of clans karakterleri ve yeni karakterler ile oynanılan kart oyunu en sevilen kart oyunlarını bile geride bırakacaktır. Zira Clash of Clans oyuncularının en çok tercih ettiği kart oyunu olacaktır. Bağımlılık yapan Clash Royale oyunu telefonunuzun şarjını bitirebilir.

Clash Royale clash of clans matığı gibi tarzda kartlı oynanan bir oyundur aslında. Savaşçıları arenaya atarak rakibin kulelerini ve kral’ını yok ederek oyunu kazanabilirsiniz. Ayrıca büyüler ile savaşı daha rahat da kazanabilirsiniz. İyi bir savaş taktiği oyunu kazanmanızı dahada kolaylaştıracaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Bir Jöle Oyunu Daha Candy Crush Jelly Saga

Clash Royale İndir, En iyi Kart Oyunu

Clash Royal oyunu tamamen ücretsiz indirebilirsiniz. Ancak oyun içi satın alımları bulunmaktadır. Oyunda kazanılan savaşlar belirli sürelerde açılmaktadır. Bu süreleri kısaltmak için yeşil taş kullanabilirsiniz.

Clash Royale iPhone ve iPad

Clash Royale Android

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.