MENU

Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi
Galaxy S4 Android 4.3 Güncellemesi

Samsung amiral gemisi olan Galaxy s4 içi android 4.3 jelly bean güncellemesini söz verdiği gibi ekim ayında kullanıcılarına indirmeye sundu.

Samsung galaxy s4’te gelen android 4.3 güncelemesindeki yenilikler OpenGL ES 3.0 desteği, Geliştirilmiş kamera yazılımı, ana ekran uygulaması touchwiz kullanıcı arayüzünün hızlanması, Galaxy gear desteği, Geliştirilmiş Ram yönetimi ile daha az ram kullanımı, Samsung Wallet sanal cüzdan uygulaması, Galaxy s4’ü hızlandıran TRIM desteği, Samsung KNOX güvenlik entegrasyonu, Yeni samsung web tarayıcıs, ANT+ kablosuz bağlantı desteği, Geliştirilmiş samsung klavyesi ile çoğu güncellemenin galaxy S4’ü daha güçü hale getiriyor.

Sadece LTE destekli galaxy s4’lerde güncelleme yayınlayan samsung en yakın zamanda türkiyedeki kullanıcıları içinde yayınlayacak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.