MENU

Galaxy S5 Mini Android 6 Marshmallow Stock Rom İndir

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Galaxy S5 Mini Android 6 Marshmallow Stock Rom İndir
Galaxy S5 Mini Android 6 Marshmallow Stock Rom İndir

Samsung Galaxy S5 mini için Android Marshmallow güncellemesini yayınladı. Galaxy S5 mini telefon kullanıcıları güncelleme yerine sıfırdan stock rom yani sıfırdan Android 6 marshmallow‘u kurmak isteyenler için stock rom’u yayınlıyoruz.

Samsung yeni yayınladığı Marshmallow güncellemesi ile birlikte telefonda performans artışı ve Touchwiz arayüzünde kullanım kolaylığı ve daha hızlı kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca bir çok güvenlik açığı da kapatıldı. Güncelleme yapmayıp orjinal stock rom‘u kurmak istiyorsanız hemen alttaki bağlantıdan samsung’un yayınladığı orjinal rom’u indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Stock rom SM-G800HQ model numarasına sahip Türkiye versiyonudur. Bu stock rom Samsung tarafından yayınlanmıştır. Marsmallow’u beğenmeyenler yine altta paylaştığım Android 5.1.1 ve 4.4.2 android rom’larını indirerek eskiye dönebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Samsung Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Galaxy S5 Mini Türkçe Stock Romları

Not: Telefonunuz garanti kapsamından çıkma ihtimali olabilir kurulum sırasında oluşacak hatalarda dolayı telefonunuzda bir sorun çıkarsa sorumluluk size aittir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.