MENU

Galaxy Tab 10.1 Satış Yasağı Kaldırıldı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Galaxy Tab 10.1 Satış Yasağı Kaldırıldı
Galaxy Tab 10.1 Satış Yasağı Kaldırıldı

ABD’nin California Bölge Mahkemesi, Samsung Galaxy Tab 10.1 tablet bilgisayarlar için ABD’de getirilen satış yasağını kaldırdı.

http://www.cepsilon.com/images/icerik/671/samsung-galaxy-tab-10-1-1.jpg

Samsung Galaxy Tab 10.1 Satışı Onaylandı

ABD’de bir jüri, tarihin en büyük patent davalarından birinde Samsung’un, iPhone ve iPad’in bazı özelliklerini kopyaladığı için Apple firmasına 1 milyar 49 milyon dolar ödemesine hükmetmişti.

24 Ağustos’taki bu karardan önce, geçen haziranda ihtiyati tedbir amacıyla Samsung’un bu tablet modeline satış yasağı konmuştu. Yasağı koyan isim olan Bölge Mahkemesi yargıcı Lucy Koh, kararın verilmesinin ardından sorunun çözüldüğünü ve yasağın kaldırıldığını önceki gün açıkladı.

Samsung şimdi Apple’ın iphone 5 ile kendi patentlerini ihlal ettiğini öne sürerek ABD’de yeni bir dava açmaya hazırlanıyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.