MENU

GestureLock 3 Boyutlu Ekran Kilidi Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » GestureLock 3 Boyutlu Ekran Kilidi Uygulaması
GestureLock 3 Boyutlu Ekran Kilidi Uygulaması

GestureLock uygulaması akıllı telefonunuzu hareket ettirerek ekran kilidini açmanızı sağlar.

Akıllı telefonların çıkması ile birlikte özel fotoğraflarımız ve videolarımızın güvenliğini almak gerekiyor. Akıllı telefonumuzun güvenliğini almanın en kolay yolu ekran kilidi koymaktır. Bu sayede telefonu kullanmak isteyenler şifre ile karşılaşıyorlar. Bu şifreler genelde PIN, Parmak izi ve Kaydırarak konulan şifrelerdir. Eğer bu şifreleri koymak zor geliyor ve daha kolay bir şifre yöntemi denemek istiyorsanız 3 boyutlu hareket ettirme yöntemini kullanabilirsiniz.

Bu 3 boyutlu ekran kilidi uygulamasını kullanmak istiyorsanız GestureLock Android uygulamasını kullanabilirsiniz. GestureLock uygulaması yardımı ile ekranınıza hareketli şifre belirleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Pili En uzun Dayanan 5 Akıllı Telefon

GestureLock İndir ve Kullanma

GestureLock İndir bağlatısından uygulamayı akıllı telefonunuza indirin. Açılan ekrandan Continue butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencerede Okay I’m ready butonuna tıklayarak şifre oluşturma bölümüne gelin. Şifre oluşturma penceresinde ilk önce bir harf çizerek PIN oluşturun bu PIN şifrenizi unuttuğunuzda geçerli olacaktır. Sonrasında yuvarlak butona basılı tutarak istediğiniz hareketi yapın. Şifrenizi artık hareketler yardımı ile açabileceksiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.