MENU

Google Takvim Yenilendi. Takvim İçin Yeni Bir Gün!

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Google Takvim Yenilendi. Takvim İçin Yeni Bir Gün!

Google Inbox uygulaması ile kullanıcılarına yeni biz hizmet sunduğunu açıkladı ardından kısa bir zaman geçti ve şimdide Google takvim’i güncellediğini duyurdu. Bu yaklaşık 15 dakika önce oldu. “3.11.2014 – 20:26”

Google takvim uygulamasını daha önceden kullandıysanız sürekli karşınızda tarih veye bir liste çıkardı yeni haline biraz daha canlılık katılmış. Resimler ve haritalarda eklenmiş sağ alttaki “+” butonu Inbox’takinin birebir aynısı video’dada görüceksiniz. Google Gmail‘i direkt olarak değiştirmedi çünkü binlerce kullanıcısı var ve bu değişimde zarar görebileceğini düşünerek Inboxu çıkarttı ve takvim uygulaması Gmail kadar çok kullanılmadığı için onu direkt değiştirme eğilimine gitti diye düşünüyorum bu tamamiyle benim düşüncem :)

Uygulamayı tüm Android 4.1+ cihazlar indirebilecek. Android 5.0 Lollipop cihazların hepsinde mevcut olarak gelecek. Iphone için ise yeni bir uygulama geleceğini ve bunun üzerinde çalıştıklarını söylemişler.

Artık Gmail’inize yada Inbox’unuza gelen eposta Takvim’ede otomatik olarak eklenebilecek.

Yeni Google takvim: A new day for Google Calendar

Google takvim: Android uygulaması

https://1.bp.blogspot.com/-Epo0_VgZ2ks/VFftorAHm-I/AAAAAAAAbNY/xkPDkeVA3FA/s1600/google-calendar.jpg

https://4.bp.blogspot.com/-RB6opIBLxEA/VFftpqegQfI/AAAAAAAAbNo/kcp3pXU4UHU/s1600/takvim-program-gorunumu.jpg

https://1.bp.blogspot.com/-DPHdyVDdR3A/VFfto2hj9CI/AAAAAAAAbNc/VlZGEf246hE/s1600/google-takvim-uygulamasi.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.