MENU

GTA Chinatown Wars Android İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » GTA Chinatown Wars Android İndir
GTA Chinatown Wars Android İndir

Gta açık dünya oyunları arasında en iyi olan oyundur. Bilgisayar ve konsollarda en çok oynanan oyunlar arasında olan grand theft auto en son yeni nesil konsollardada başarılı bir performans göstermiştir.

Mobil platformda Gta vice city ve Gta san andreas oyunları ile karşımıza çıkan açık dünya oyunu android platformunda başarılı oldu. Android için indirebileceğiniz GTA Chinatown Wars diğer gta oyunlarına göre kuş bakışı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı cihazlarımızla oynayabileceğimiz dokunmatik kontrollerle başarılı bir şekilde oynayabiliriz. İstersek oyunu kablosuz olarak bluetooth üzerinden ve USB ile oyun kumandalarını entegre ederek oynayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Google Play’de 2014’ün En iyi 10 Android Uygulaması

Yeni görevler ve mini oyunlar ile daha eğlenceli olan GTA Chinatown Wars’ta şehri birbirine katabilirsiniz. Android 4 ve üzeri işletim sistemlerinde oynayabileceğiniz oyun 1 GB’ta yakın bir kurulum dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.

GTA Chinatown Wars Android İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.