MENU

İOS ve Android için Renk Eşleşme Oyunu Jolly Jam

Anasayfa » Android » İOS ve Android için Renk Eşleşme Oyunu Jolly Jam
İOS ve Android için Renk Eşleşme Oyunu Jolly Jam

Andry Birds yapımcısı Ravio Stars dan yeni ve çok güzel bir renk eşleşme oyunu geldi. Yeni çıkarttığı Jolly Jam adındaki bu oyun şimdilik İOS ve Android işletim sistemleri için mağazalardaki yerini aldı.

Jolly Jam oyunu diğer şeker oyunlarına göre daha eğlenceli ve grafikleri daha iyi oyun olmuş. Jöle, meyve ve şekerleri bir birleri ile eşleştirilerek oynanan oyun özellikle animasyonları ile sizi oyuna bağlayacak etkenlerden olacaktır. Her hangi bir meyveye yada şeker’e dokunarak aynısı ile eşleşen renkli şeker ile eşleştirerek aynı dörtgenlerin içindeki seçtiğimiz renkleri alarak size puan kazandıracaktır. Ücretsiz bir oyun olan Jolly Jam tüm İOS cihazları için çalışan oyun Android için 4.1 ve üzeri sistemler için optimize edilmiştir.

Jolly Jam İOS indir

Jolly Jam Android yükle

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.