MENU

Android için En iyi Malware Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android için En iyi Malware Uygulaması
Android için En iyi Malware Uygulaması

Akıllı telefonuz için çoğu zaman antivirüs uygulamaları virüsleri tespit etmeyebilir. Özellikle reklam yazılımları ve trojenleri en iyi şekilde tespit eden Malwarebytes Anti-Malware Android uygulaması sizi virüslerden koruyacaktır.

Malwarebytes Anti-Malware Android uyugulaması çoğu antivirüs uygulamasının tespit edemediği arkaplanda çalışan virüsleri tespit edebilir. Malwarebytes Anti-Malware virüs temizleme uygulaması virüsleri daha akıllı telefonunuza bulaşmadan temizler. Özellikle root edilmiş akıllı telefonlar için yüklenmesi gereken uygulamalardandır. Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programı android cihazınındaki zararlı içerikleri ve eski Android sisteminiz açıkları kapatarak sizi korur.

Çoğu akıllı telefon üreticisi artık yazılım desteğini vermesede Malwarebytes Anti-Malware uygulaması eski sisteminizdeki açıkları kapatarak truva atları, trojen ve reklamlardan korur. Akıllı cihazınızdaki tüm uygulamaları ve oyunları tarayarak zararlıları tespit eder ve hemen siler. Malwarebytes Anti-Malware Windows işletim sistemlerinde de başarılı performansı ile Güvenlik uzmanlarının tavsiye ettiği Malwarebytes Anti-Malware uygulamasını hemen indirin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android Telefon Hızlandırma Uygulaması Clean Master

Malwarebytes Anti-Malware  Android İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.