MENU

Google Play Alternatifi En iyi Uygulama Mağazası

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Google Play Alternatifi En iyi Uygulama Mağazası
Google Play Alternatifi En iyi Uygulama Mağazası

Android işletim sistemli bir akıllı telefon ve tablet aldıysanız Google Play Mağazasında uygulama ve oyun indirebiliyorsanız. Google Play android mağazasında sıkıldıysanız oyunları ve uygulamaları farklı bir güvenilir bir mağazadan yüklemek istiyorsanız Mobogenie mağazasını deneyebilirsiniz.

Google Play uygulama mağazası kadar güvenilir olan Mobogenie market uygulamasını yükleyerek yeni bir mağaza açabilirsiniz. Yeni Mobogenie mağazası ile Uygulama, Müzik, Video, Duvar Kağıtları, Zil Sesleri, Oyunlar ve E-Kitaplar indirebilirsiniz. Her gün yeni bir içerik yüklenen Mobogenie mağazasından uygulama ve oyunları indirebilirsiniz. Uygulamanın en büyük özelliği ise bağımsız olarak içerik indirebilmenizdir. Mobogenie market ile Android cihazınıza indirdiğiniz içeriklerle istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Mobogenie Market uygulamasını android telefonunuza yüklemek için alltaki butona tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Mobogenie market uygulaması akıllı cihazınıza APK ücretsiz olarak iniyor. İndirdiğiniz APK dosyasına tıklayarak yükleyebilirsiniz. Android cihazınızdaki Mobogenie APK dosyasını yükleyebilmek için önce ilk kurulum için android cihazınıza yetki verdikten sonra yükleyebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.