MENU

Android Okey Oyunu İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android Okey Oyunu İndir
Android Okey Oyunu İndir

Okey oyunu herkesin vazgeçilmez oyunlarından biri olduğu için Android platformunda da oynanabiliyor.

Android Okey oyunu akıllı telefonunuz sayesinde arabada, kafede, okulda, evde, iş yerinde veya tatilde kolaylıkla oynayabilirsiniz. Geliştirilmiş yapay zekaya sahip Okey Android oyunu HD grafiklere sahiptir. Özellikle büyük ekranlar için HD grafikleri ve Multitouch sayesinde daha güzel bir oyun zevki yaşayacaksınız. Kapadokya, Türk bayrağı, Baklava, Gün batımı gibi istediğiniz masa resimlerini seçerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Android Okey oyunu en iyi animasyonları sayesinde görsel olarak oynamanızı daha eğlenceli hale getiriyor. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz Okey oyununu oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Okey Android oyunu Gerçek Okey Oyununu aratmayacaktır.

Okey Android İçin Okey Oyunu

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.