MENU

Periscope Canlı Yayın Uygulaması İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Periscope Canlı Yayın Uygulaması İndir
Periscope Canlı Yayın Uygulaması İndir

Twitter tarafından 100 milyon dolara satılan canlı yayın uygulaması Periscope her geçen gün popüleritesini arttırıyor. Şuan için sadece İOS cihazlar için kullanıma sunulan Periscope uygulaması ile istediğiniz yerden tüm dünyaya canlı yayın yapabilirsiniz. (Yakında Android’ede gelecek.)

Canlı yayın uygulaması Periscope aynı zamanda yaptığınız canlı yayınları kaydetmenizede imkan sağlıyor. Twitter ile giriş yaptığınızda Periscope uygulaması ile özel yayınlar yaparak arkadaşlarınızla yada seçtiğiniz kişilerle yayın yapabilirsiniz. Kullanışlı arayüzü ve hızlı yapısı ile yarıyolda bırakmayacak Periscope uygulamasına aynı anda canlı olarak yorum ve mesaj atılabilecek. Periscope uygulamasını İOS için buradan indirerek hemen akıllı telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.