MENU

Pokemon GO: Android & İOS Sistem Gereksinimleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Pokemon GO: Android & İOS Sistem Gereksinimleri
Pokemon GO: Android & İOS Sistem Gereksinimleri

Bir zamanların en çok izlenen japon çizgi filmi Pokemon GO’nun oyunu akıllı telefonlara geldi. Bir zamanlar gerçekmiş gibi izlediğimiz oyun olan Pokemon GO oyunu ile birlikte insanları sokağa dökmeyi başardı.

Pokemon GO henüz tüm dünyada indirmeye sunulmasada oyunu kendi çapaları indirenler bu oyunu oynayabiliyor. Pokemonu Android cihazlarda oynamak alttaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Pokemon GO APK İndir

Android telefonlarda onayabilirsiniz ancak bu oyunu oynamak için de güçlü bir akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor. Pokemon GO’yu oynamak istiyorsanız sistem gereksinimlerine bakarak bu oyunun telefonunuzda rahat oynayıp oynayamayacağını kontrol edebilirsiniz. Bizde sizler için Pokemon GO sistem gereksinimlerini buradan paylaşacağım. Eğer telefonunuz bu oyunun oynatabilecek güce sahipse hemen indirip oynayabilirsiniz.

Pokemon GO Sistem Gereksinimleri

  • Android 4.4 ve üzeri işletim sisteminde çalışmaktadır.
  • 1 GB ram ve üzeri.
  • 1.0 GHz dual core işlemci.
  • Adreno 305 ve üzeri.
  • İOS 6 ve üzeri işletim sistemlerinde.
Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.