MENU

Klasik Yılan Oyunu Snake’i Akıllı Telefonunuzda Oynayın

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Klasik Yılan Oyunu Snake’i Akıllı Telefonunuzda Oynayın
Klasik Yılan Oyunu Snake’i Akıllı Telefonunuzda Oynayın

Klasik Nokia oyunlarından biri olan Snake Yılan oyunu artık akıllı telefonlarımızda oynayabilirsiniz. Efsane 3310 ve diğer nokia telefonlarda oynadığımız oyun artık Android, İOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde oynayabilirsiniz.

Klasik Yılan oyunu Snake oyun’unu artık büyük ekranlı akıllı telefonlarımızda eskisi gibi oynamaktan zevk alacaksınız. 1997 yılında popüler cep telefonu oyunlarından Snake akıllı telefonlarda klasik telefonların tam görüntüsü ile karşımıza çıkıyor. Analog tuşlarla oynadığımız Snake oyun’unu akıllı telefonlarızda dokunmatik olarak oynayabiliyoruz. Gerçekliği birebir olan Snake oyunu 3310 gibi klasik nokia telefonların arasında değişikli yapabiliriz. Android, İOS ve Windows Phone için indirebileceğiniz Snake yılan oyununu hemen oynayın.

Snake Android İndir

Snake İOS İndir

Snake Windows Phone

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.