MENU

Sprinkle Free Eğlenceli Yangın Söndürme Oyunu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Sprinkle Free Eğlenceli Yangın Söndürme Oyunu
Sprinkle Free Eğlenceli Yangın Söndürme Oyunu

Mobil oyun yapımcısı Mediocre eğlenceli yangın söndürme oyunu Sprinkle ile adından söz ettiriyor. En eğlenceli oyunlardan birisi olan Sprinkle oyununda titanların dünyadaki köyleri yakıyor. Ateşe verilen köyleri hızlı ve zeki bir şekilde söndürerek köylerdekileri kurtarıyoruz.

Yangın söndürme arabasını alarak köylerde çıkan yangınları söndürün. Yangın söndürmek için yapmamız gereken açıları iyi ayarlamaktır. Açıyı güzel bir şekilde ayarlarsak  yangını daha rahat söndürebiliriz. Başlarda kolay olsada sonraki bölümlerde önümüze çeşitli engeller çıkacaktır. Yangını bütün suyunuzla söndürebilirsiniz ama ne kadar az su harcarsanız daha çok puan alırsınız. Sprinkle Free oyunu’nu android için buradan yükleyebilirken İOS için buradan indirebilirsiniz. İlk 6 bölümü ücretsiz olan oyunun diğer seviyelerine erişebilmek için satın almalısınız.

Sprinkle Free Oynanış Videosu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Hay Day Çiftlik Oyununda Arkadaş Ekleme

Sprinkle Free Ekran Görüntüleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.