MENU

Android ile Tüm Telefon Görüşmelerinizi Kaydedin

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android ile Tüm Telefon Görüşmelerinizi Kaydedin
Android ile Tüm Telefon Görüşmelerinizi Kaydedin

Android işletim sistemli akıllı telefonunuz ile cep telefonunuzdan konuştuğunuz tüm görüşmelerinizi hemen kaydedin. Tüm konuşmalarınızı kaydedebileceğiniz en iyi android programlarına yakından bakalım.

ACR Görüşme Kayıt

ACR ile tüm görüşmelerinizi akıllı telefonunuza kaydedebilir ve daha sonradan’da dinleyebilirsiniz. İsterseniz kaydettiğiniz sesleri E-posta’nıza otomatik olarak gönderebilirsiniz. ACR programının diğer bir özelliği ise harici başka bir program olmadan şifre ile programa giriş yapabilirsiniz. Buda sizin ses kayıtlarınızı yaptığınız programı hiç kimse kurcalayamaz. ACR Tüm gelen aramaları kaydetmek için ideal bir programdır. ACR ücretsiz sürümü’nde sadece reklam’lar ile gelirken eğer memnun kalırsanız ücretli sürümüde reklamsız kullanabilirsiniz.

ACR Görüşme Kayıt İndir

Arama Kaydedici

Arama Kaydedici Android Uygulmasıda tüm görüşmelerinizi kaydedebilen en iyi programlardandır. Tüm telefon aramalarınızı kaydedeceğiniz Arama kaydedici uygulamasını telefonunuza yükleyerek Önemli görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Arama kaydedidici uygulamasının Pro sürümü kendinizin belirlediği kişileri otomatik olarak kaydediyor.

Arama Kaydedici İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.