MENU

Android ve İOS’daki En iyi Motor Oyunu

Anasayfa » Android » Android ve İOS’daki En iyi Motor Oyunu
Android ve İOS’daki En iyi Motor Oyunu

Oyun dünyası yavaş yavaş mobil platforma geçerken en iyi oyunlarıda akıllı cihalarda oynuyoruz. Motor oyunu sevenler için akıllı telefonlarında ve tabletlerinde oynayabileceğiniz en iyi motor oyunu olan Trials Frontier grafikleri ve oynayış tarzı ile fark yaratıyor.

İphone, Samsung, HTC, Sony gibi akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi motor oyunu Trials Frontier ile farklı pistlerde farklı motorlarla oynayabilirsiniz. Gelişmiş grafikleri ve oynayış tarzı ile kendini diğer motor oyunlarından ayırıyor. Trials Frontier oyununda 300’e yakın pist ve 70’den fazla motor seçeneği bulunuyor. Online olarakta oynayabileceğiniz Trials Frontier oyunu internet bağlantısı olmadanda oynayabilirsiniz. Facebooktaki arkadaşlarınızla Trials Frontier motor oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Her zaman yeni güncellemeler gelen Trials Frontier yarış oyunu Ubisoft tarafından geliştirilmiştir. Dosya boyutu 140 MB olan Trials Frontier oyununu indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Trials Frontier İOS İndir

Trials Frontier Android İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.