MENU

Turbo Cleaner: Android Hızlandırma ve Temizlik Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Turbo Cleaner: Android Hızlandırma ve Temizlik Uygulaması
Turbo Cleaner: Android Hızlandırma ve Temizlik Uygulaması

Mobil platform’un en iyi mağazalarından olan Android Google play’de hem temizlik hem de hızlandırma uygulaması olan Turbo cleaner’ı inceleyeceğim.

Turbo cleaner temizlik uygulamasını çok fazla değil 1 gün gibi kısa bir süre kullanımımda uygulamanın gereksiz dosyaları sildiğini ve arka planda çalışan uygulamaları kapatabiliyor. Kısa ve öz diyebiliriz uygulama için sadece temizlik ve hızlandırma işlemleri için kullanabilirsiniz. Telefonunuzu en iyi şekilde optimize ederek devamlı hızlı olamasını sağlar. Kısayol butonu ile tek tuşla telefonu hızlandırma özelliğide bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Whatsapp Uygulamasına Nasıl Şifre Konulur?

Ancak tüm bu güzel özelliklere rağmen reklam dolu bir uygulama olduğunu söylemeliyim. Zira uygulamayı yükledikten sonra arayüzde sırf reklam göreceksiniz. Turbo cleaner için kısaca şöyle diyebilirim. Google play store’un yan mağazası olarak çalışıyor.

Turbo Cleaner İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.