MENU

Twilight Android Uygulaması ile Uyku Problemine Son

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Twilight Android Uygulaması ile Uyku Problemine Son
Twilight Android Uygulaması ile Uyku Problemine Son

Uyku problemleri günümüzde çok sık yaşanan sağlık sorunlarından bir tanesidir. Özellikle tekonolojinin gelişmesi ile uyku problemi gençler üzerinde fazla görülmektedir. Günümüz teknolojisinde en çok kullanılan mobil cihazlarda bulunan Led ekranlar uyku problemlerinde olduğu için bu sorun küçük bir uygulama ile giderilebilir.

Twilight uygulaması özellikler Led ekran’a sahip akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışmaktadır. Twilight Android uygulaması Led ekranların yaydığı mavi ışığı engelleyerek hem göz sağlığınızı korur hem de uyku problemlerinizi giderir. Twilight uygulamasını indirerek telefonunuza kurduktan sonra uygulama akşam 6’dan sabah 8’e kadar çalışır. İsterseniz kendinizde bir profil oluşturarak bu zamanlamayı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Twilight uygulaması akşam saatlerinde devreye girerek sabaha kadar mavi ışıkları engeller ve daha rahat uykuya dalabilirsiniz.

Twilight Android İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.