MENU

Twittelator Neue iPhone Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Twittelator Neue iPhone Uygulaması
Twittelator Neue iPhone Uygulaması

Benim için iPhone’da olmazsa olmaz uygulamaların başında gelir twitter app’ları. Belki de görsellik açısından en iyi twitter uygulamalarından biri Twittelator Neue. 

Twittelator Neue – Twitter Client for iOS 5

Ama en başta belirtmem gerek bu sadece iOS 5 ile çalışmaktadaır. Yeni twitter gibi timline menüsü var. Uygulama içerisinde gönderilen resimler altta çubuk şeklinde görünüyor. Bu çubuklara dokunduğunuzda resim görsel olarak ekrana geliyor. Herhangi bir tweet’e tıkladığınızda link varsa linkin sitesi aşağıda görünüyor. Tek kötü tarafı 100 kadar tweet’i göstermesi. Daha çok tweet okumak isteyenler içinse tweetbot’u önerebilirim yaklaşık 200 tweet gösteriyor. Twittelator Neue için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

AppStore’da uygulama 0.99 indirme linki: Twittelator Neue

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.