MENU

UC Browser Android Hızlı Tarayıcı Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » UC Browser Android Hızlı Tarayıcı Uygulaması
UC Browser Android Hızlı Tarayıcı Uygulaması

Android telefonum için sürekli yeni uygulamalar indirim araştırıyorum. Yeni incelediğim uyglama UC Browser testlerim sonucu hızını farkettim. Yeni sekme açarken hızlı sayfa geçişleri vs. gayet güzel.

https://4.bp.blogspot.com/-BPoxe_4sU5s/UMjp4MJNYeI/AAAAAAAAMmw/eUJ1lo-Dq1A/s1600/Download-UC-Browser-8-4-1-for-Android.jpg

UC Browser Better Browser

Uygulamayı zaten binlerce kişi indirip test etmiş yorumlarda gayet olumlu. Benim yorumumda olumlu yani çok hoşuma gitti uygulama. 2 parmakla yukarıdan aşağı çekince hemen yeni sekme 2 parmak sol yapınca diğer sekmeler birde hızlı yani geçişlerde bekletmiyor.

Birde gece gündüz modu koymuşlar yorum yapmicam o kısıma :)

Belki Chrome, Firefox gibi tarayıcılar varken kullanmak mantıksız diyebilirsiniz ama kurduktan sonra hızını fark edeceksiniz. Sonra chrome, firefox sizin için 2.plan olmaya başlayacak.

Download: UC Browser Android

Benim telefondan çektiğim fotoğraflarıda altta inceleyebilirsiniz.

https://2.bp.blogspot.com/-P7ghJ96QqKs/UMjrZ0E9KDI/AAAAAAAAMm4/l9FtWIrTAwM/s1600/uc-browser+(1).png https://2.bp.blogspot.com/-khWLuamMLE4/UMjrbPJPVhI/AAAAAAAAMm8/AOQPBPd_m3g/s1600/uc-browser+(2).png

https://3.bp.blogspot.com/-dM7b6jyF2ss/UMjrcHnUWrI/AAAAAAAAMnE/WSiNrovFKMs/s1600/uc-browser+(3).png https://3.bp.blogspot.com/-XcYb-SMPWuI/UMjrd_djUJI/AAAAAAAAMnQ/WAeEQ2aI-qM/s1600/uc-browser+(4).png

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.