MENU

Youtube Kids Uygulamasını İOS ve Android için İndirin

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Youtube Kids Uygulamasını İOS ve Android için İndirin
Youtube Kids Uygulamasını İOS ve Android için İndirin

Akıllı cihazların en çok kullanıldığı günümüzde artık çocuklarda dokunmatik ekranlı akıllı telefon ve tabletlerin herşeyini kurcalamaktadır.

Çocuklarınızın internet üzerinden izleyeceği içerikleri kontrol edebilmeniz zordur. Ancak Youtube bu soruna bir çare bularak akıllı telefonlar ve tabletler için Youtube Kids uygulamasını Google Playstore ve App Store mağazalarında yayınlayarak kullanıma sundu. Youtube kids uygulaması çocuklarınızın uygunsuz ve olumsuz örnek oluşturabilecek videolardan uzak tutarak sadece çocuklar ile ilgili içerikleri çıkartarak çocuğunuzu korur. Çocuklarınız için çizgi filmleri çıkartarak çocuklarınızı hem çocuklarınıza eğlenceli videolar izletebilir hemde olumsuz videolardan uzak tutar.

Youtube Kids uygulasının diğer bir güzel özelliği ise ayarlara sol  tarafta yazan şifre ile girerek çocuklarınıza youtube kids uygulamasında ne kadar zaman geçireceğini belirleyebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz akıllı cihazlarınızda uzun süre video izlemesinin önüne geçebilirsiniz. Youtube kids uygulamasını İOS cihazlar APP Store‘dan indirebilirken Android cihazlar için Google Playstore‘dan indirebilirsiniz. Eğer android telefonunuzla indiremezseniz APK dosyasını buradan direk olarak akıllı telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek yükleyebilirsiniz.

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.