MENU

Facebook adresinizin güvenliğini arttırın.

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Bilgi » Facebook adresinizin güvenliğini arttırın.
Facebook adresinizin güvenliğini arttırın.

Facebook adresiniz ne kadar güvenli biliyormusunuz? Facebook adresinizin güvenliğinin ne kadar iyi olduğunu bilmiyorsanız hemen öğrenin ve güvenliğinizi arttırın.

http://assets.pestaola.gr/img5/facebook-security.jpg

Güvenlik Bilgilerini Güncelle

Hesabınla ilgili bir sorun olması durumunda, bu bilgiler tekrar giriş yapıp arkadaşlarınla iletişim kurmanı kolaylaştıracaktır.

İletişim E-posta Adresi

İletişim e-postası kısmında @facebook adresinizde bulunuyor ben kendiminkini kaldırdım siz kaldırmayabilirsiniz ancak birden fazla e-posta adresi girmeniz sizin için çok güvenli olucaktır.

Cep Telefonu

Buraya cep telefonunuz mutlaka eklenmiştir yada bir şekilde kayıt olurken vs. eklemişsinizdir ancak buraya 2 telefon eklemenizi tavsiye edeceğim. 2.si babanızınki olabilir :)

Güvenlik Sorusu

Burası çok önemli buradaki sorulara doğru cevap vermeniz sizin zararınıza olucaktır. Bu kısıma mutlaka alakasız bir cevap girin ancak alakasız yazıda olsa karmaşık olsun türkçe bir deyimle çorba olsun :)

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.