MENU

Plesk Panel Kullanan WordPress Kullanıcıları için taktik

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Bilgi » Plesk Panel Kullanan WordPress Kullanıcıları için taktik
Plesk Panel Kullanan WordPress Kullanıcıları için taktik

Plesk Panel kullanan arkadaşlar WordPress kurulumunda sıkıntı yaşayabilirler elle wp-config oluşturmak gibi ve daha bir çok şey bunları gidermek ve WordPress‘i daha seri kullanmak için bir yöntem göstericem.

https://3.bp.blogspot.com/-pObexHNcTmo/T5Pm86mnV1I/AAAAAAAAHCw/bWHQIXVPp-0/s1600/plesk-wordpress.jpg

Plesk WordPress Taktiği.

Plesk Panel kullananlar WordPress kurarken yada farklı bir script kurarken config’leri editlemeyi artık benimsemiş bir hale geldiler. Bunu değiştirmenin yolu geldide geçiyor artık. :)

Plesk hosting‘lerde Web Hosting açılırken genelde tüm hosting’ciler “Apache Module” kısmını aktif ederler bu yüzdende config editlersiniz, WordPress güncellemelerinde panaelde ftp şifreleri fln girersiniz epey bir zamanınızı alır.

Bunu değiştirmenin yolu şu şekildedir arkadaşlar Plesk hosting panelinizde Web Hosting sekmesinden “Apache Module” kısmını “Fast CGI” yapmanız yeterlidir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.