MENU

Twitter nedir? Ne işe yarar?

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Bilgi » Twitter nedir? Ne işe yarar?
Twitter nedir? Ne işe yarar?

Twitter’ı ne zaman tam anlamıyla öğrendiğimi açıklayacağım ve sizde bu yazıyla twitter’ın ne olduğunu tam anlamıyla öğreneceksiniz :)

Ben her gün belki yüzlerce site geziyorum farklı farklı her gün girdiğim siteler değil ben sürekli araştırma yaptığımdan sürekli farklı sitelere giriyorum. Çoğu sitede Twitter’ı görmeye başladım sonra twitter aşkı yoğunlaşmaya başladı nerdeyse girdiğim her sitede twitter’ı görmeye başladım girdim baktım açıkcası beğenmedim anlamadığımdan dolayı olan birşeydi bu. Bu insanlar niye bu sitede takılır gibi düşüncelerimde olmadı değil yani… Sonra araştırmaya karar verdim baya araştırdım en son karşıma alttaki video çıktı gerçekten çok güzel hazırlamış arkadaş.

Twitter’ı anlatan en iyi video

Twitter Nedir? Ne değildir? (videoyu indir.)

Ben size ne olduğunu anlatmayacağım videoda herşey mükemmel bir şekilde anlatılıyor.

Ama Twitter hakkında şunları söyleyebilirim anlık yapılan bu sistemin artık anlık değilde reklam amaçlı kullanıldığınıda söyleyebilirim. Yani twitterda o an ne yapıyorsun sorusuna cevap veriyorsun ama artık öyle değil mesela ben öyle yapmıyorum :) Ben siteme eklediğim yazıların linklerini paylaşıyorum ama o anlık bir olay değil benim amacım reklam. Ama bu şekildede twitter mantığına biraz oturur gibi duruyorum :)

Volkan Görgülü‘ye teşekkürler ediyorum hazırladığı video için…

Buda konusu: Twitter Nedir? Ne değildir?

Benim twitter’ımı görmek isteyenler varsa alttan alabilirsiniz.

Ertuğrul SAĞLAM (rooteto) on Twitter

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.