MENU

Web siteniz için ücretsiz toolbar: Wibiya!

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Bilgi » Web siteniz için ücretsiz toolbar: Wibiya!
Web siteniz için ücretsiz toolbar: Wibiya!

Wibiya web siteleri için ücretsiz toolbar özelliği sunuyor. Sosyal siteler Facebook, Twitter, Google vs. gibi siteleride toolbarda bulunduran bu site ayrıca kaç kişinin online olduğunu, sitede sohbet etme şansı vs. ösellikler sunuyor şimdi özelliklerini yazıcam gerçekten çok güzel bir toolbar ben kullanmıyorum çünkü toolbar sevmiyorum sevenler için süper….

http://cdn.wibiya.com/Graphics_Website/branding/newwibiya/wibiyaBarBigPic.jpg

Sayfa Görüntülenmenizi arttırın.

http://cdn.wibiya.com/Graphics_Website/branding/newwibiya/increaseEngHomeImg.png

Wibiya bu toolbar’ın web sitenizin sayfa görüntülenmesini artıcağı konusunda iddaa’da bulunuyor. Bence haklıda çünkü Facebook sayfalarınızdan gelicek ziyaretciler, Twitter’dan gelicekleride esirgememek lazım. Yani diğer sosyal sitelerdende web sitenize girişler artıcak ve buda sizin sayfa görüntülenmenizi arttırıcaktır.

Kişisel Tasarım

http://cdn.wibiya.com/Graphics_Website/branding/newwibiya/personalDesignHomeImg.png

Toolbar’ın bir çok görsel teması var yani istediğinizi seçebilirsiniz. Özelleştirme seçeneklerinin yanında zengin bir simge bankası bulunuyor. 43 farklı teması olduğunu söyleyebilirim :)

Kodlarla uğraşmaya gerek yok!

http://cdn.wibiya.com/Graphics_Website/branding/newwibiya/noCodeHomeImg.png

Wibiya sizin yani web site sahipleri için herhangi bir kodlarla uğraşmaması için örneğin WordPress için bir eklenti yazmış eklentiyi indirip, aktifleştirdikten sonra herşey tamam oluyor. Geri kalan tüm ayarları wibiya üzerinden yapabiliyorsunuz.

Website Chat entegrasyonu

http://cdn.wibiya.com/Graphics_Website/branding/newwibiya/webChatHomeImg.png

Yahoo, Myspace, Twitter ve Facebook siteleri üzerinden otomatik giriş yaparak site üzerinden chat yani sohbet edebilirsiniz. Böyle bir entegrasyonda yapılmış sitede çık duruyor.

Sağlam Analytics

http://cdn.wibiya.com/Graphics_Website/branding/newwibiya/analyticsHomeImg.png

Wibiya analistik’lerinin çok sağlam olduğu konusunda gerçekten iddaa’lı :) Çünkü toolbar’ı kullandıktan 1 hafta sonra fark ediyorsunuz gerçekten analistik verilerini. Ben hiç kullanmadım nerden bunu yazabiliyorsun sakın demeyin ben kullanmıyorsam çevrem mutlaka kullanıyordur değilmi :)

Daha çok özelliğini yazmama sanırım gerek yok bir çok kullanıcısı olan bu siteye artık kayıt olabilirsiniz. Tabi beğendiyseniz yoksa sizde benim gibi toolbar’lardan nefret edenlerdenmisiniz?

Free Web Toolbar | Wibiya

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.