MENU

Candy Crush Saga Windows Phone Cihazlara Geldi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Candy Crush Saga Windows Phone Cihazlara Geldi
Candy Crush Saga Windows Phone Cihazlara Geldi

Milyonlarca insanın oynadığı şeker oyunu Candy Crush Saga windows phone kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Microsoft mağazası Google ve Apple mağazalarının gerisinde kalsada yeni yeni bir çok oyunu artık windows phone 8.1 yüklü telefonlardada oynanabilecek. Artık oyun yapımcıları ve geliştiriciler yavaş yavaş windows phone için uygulama ve oyunları windows mağazasınada getirecek.

Candy Crush Saga sadece Android ve İOS cihazlarda oynanabiliyorken windows phone 8.1 yüklü microsoft telefonlardada artık oynanabilecek. Candy Crush Saga’nın yapımcısı King en çok oynanan şeker oyununu tüm mobil cihazlara desteğini vermiş oldu. 59 mb boyutundaki candy crash saga oyunu ile gelen güncellenmiş özellikleri Lumia 535 gibi telefonlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Windows phone 8.1 ile gelen yeni özellikleri

  • Nefis ortamların paketini aç ve en tatlı karakterlerle tanış
  • Zorlu seviyelerde yardımcı olması için fayda sağlayan büyülü güçlendiriciler
  • Macera dolu seviyeleri tamamla ve ödüllerin kilidini aç
  • Oynaması kolay ve eğlenceli, ustalaşması zor
  • Candy Krallığı’nda yüzlerce tatlı seviye – 2 haftada bir yenileri ekleniyor
  • Arkadaşlarını ve yarışanları izlemek için lider tahtası
  • İnternete bağlanıldığında oyun ve cihaz arasında kolay senkronize yapabilme ve oyunun tüm özelliklerinin kilidini açabilme

Candy Crush Saga Windows phone telefona indir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.