MENU

GTA 5 Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkış tarihi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » GTA 5 Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkış tarihi
GTA 5 Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkış tarihi

Rockstar games GTA 5’in playstation 3 ve Xbox 360 için 17 eylülde satışa çıkacağını açıkladı.PC içşin henüz bir tarih açıklanmazken konsollar için çıkacağı belirtiliyor.GTA 5 kurulum için 8 gb’lık bir disk alanı istiyor.

Rockstar games xbox kullanıcıları için harici bir usb belleğe ihtiyaç duyulacağını açıkladı.USB belleğin en az 16 gb olması gerekir.15 mb/sn okuma hızında bir usb belleğin olması gerekiyor.Playstation 3 tek bluray olarak gelirken xbox 360 dvd ile çalıştığından 2 dvd disk ile beraber gelecek.17 eylülde çıkacak olan gta 5 oyunu 3 farklı konu ile  3 farklı karakter ile oyuna aksiyon katacak.Bilgisayar kullanıcıları biraz bekleyecek rockstar games şimdilik konsollar için çıkaracağı  gta 5 oyunun pc versiyonu daha geç çıkacak.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/news/upload/actual34894374.jpg

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.