MENU

GTA 5 Yeni DLC Hikayesi Hakkında Detaylar

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » GTA 5 Yeni DLC Hikayesi Hakkında Detaylar
GTA 5 Yeni DLC Hikayesi Hakkında Detaylar

GTA hepimizin bildiği gibi açık dünya oyunları hatta tüm oyunlar arasında en iyisi, en çok satan, en çok oynanan bir oyundur. GTA 5 oyunu 2013 yılında çıkış yaptığı tarihten itibaren ilk DLC’si geliyor.

GTA 5 oyunu ilk olarak Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkış yapmıştı. Daha sonra Yeni nesil konsollara çıkışını gerçekleştirdi. En son PC için çıkan GTA 5 oyunu şimdi ise yeni DLC’si yani yeni hikayesi ile geliyor. Yeni hikayesi hakkında yeni haberlerde gelmeye başlıyor.

GTA 5 için yapılan yeni hikayede Anthony Miller adındaki kahramanımızın hikayesini oynayacağız. Tekli oyuncu modu ile karşımıza çıkacak oyunda DLC hikayemiz San fierro, Las venturas ve son olarak San anderas bölgeleri oyunda karşımıza çıkacak. Hikayenin bu şehirlerde geçmesi bekleniyor. Yeni DLC’de çeşitli yarış oyunları, kumarhanelere ve aktivitelerle oynayacağız. E3 2016‘da resmi bilgi verecek olan Take Two haberlerini merakla bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GTA 5 Maximum sistem gereksinimleri

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.