MENU

Injustice 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Injustice 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

Popüler dövüş oyunlarından biri olan Injustice 2 oynanış videosu yayınlandı.

Bir çok film karakterininde bulunduğu Injustice 2 dövüş oyunu fragmanı na baktığımızda grafikler ve karakterler açısından iyi bir iş çıkacak gibi görünüyor. Oyunda Superman, Aquaman, Super girl, Flash, ve Batman gibi ünlü karakterleri görmekteyiz. Bunlarında haricin oyuna yeni ünlü karakterlerde katılabilir. Zira Injustice 2 çıkış tarihi olarak 2017’de çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Watch Dogs 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

Injustice 2 Çıkış Tarihi

Injustice 2 çıkış tarihi biraz uzun olacak ama oyunun videosuna baktığımızda bile şuan harika bir oyun olarak göemekteyiz. Oyun yeni nesil konsollar PS4 ve Xbox one haricinde PC platformunda da göreceğiz. 2017 yılında ise oyunun nasıl bir hal alacağını bilmiyoruz. Umarım daha erken çıkması ve oyunun daha iyi olması dileğiyle Injustice 2 videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Call of Duty: Infinite Warfare Fragmanı Yayınlandı 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.