MENU

Just Cause 3 Görselleri ve Çıkış Tarihi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Just Cause 3 Görselleri ve Çıkış Tarihi
Just Cause 3 Görselleri ve Çıkış Tarihi

Uzun zamandır beklenilen Just Cause 3‘ün yeni resimleri yayınlandı. Oyuncuları büyük bir harita bekliyor. Seri oyunu yeniden aksiyonu oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Avalanche Studios tarafından geliştirilen oyun grafikleri ile göz dolduruyor. Kaliteli bir yapımla karşımıza çıkacak Just Cause 3’ün yayımcılığını Square Enix üstlendi. Sevilen seri oyunu 2015’de oyun severler’in beğenisine sunulacak. Yeni resimlerinde görüldüğü gibi uzun bekleyiş ile birlikte oyuncuların istediği kaliteyi bulabileceği bir yapım karşımıza çıkıyor.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Just Cause 3 çatışma görüntüleri ile sınıfında lider olabilecek bir yapım gibi görünüyor. Harita üstünde oynama yapılmayıp detayları ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Hayali Akdeniz adalarında geçecek olan Just Cause 3‘te ana karakterimiz Rico Rodriguez ile kanca atmaya, paraşüt  ile havada süzülmeye devam edeceğiz. Hedefleri olan bir yapım ve seri aynı başarıda gitmesi için harcanılan emek eğlenceli bir oyun sabırsızlıkla bekleniyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.