MENU

Lara Croft and the Temple of Osiris Çıkış Videosu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Lara Croft and the Temple of Osiris Çıkış Videosu
Lara Croft and the Temple of Osiris Çıkış Videosu

Dört kişilik co-op moduyla oyun severler’in karşısına çıkmaya hazırlanan Lara Croft and the Temple of Osiris geçmiş oyunların aksine tamamen değişmiş bir tarzla karşımıza çıkıyor. Oyun bekleneni verebilecek mi bekleyip oyuncuların incelemesi ile birlikte göreceğiz. Lara Croft and the Temple of Osiris’in yayınlanan videoları ile oyunu daha yakından tanıma fırsatımız oluyor.

Lara Croft and the Temple of Osiris 9 Aralık 2014’te PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak. Geçmişteki seri oyunlarından çok farklı olacağı ve oynanış tarzıyla çok konuşulacak gibi görünüyor. Geliştiricisi olan Crystal Dynamics Lara Croft‘a yeni bir açı getirmiş. Square Enix‘in dağıtımını üstlendiği oyun aksiyon içeriğini korurken bulmacalar ile’de oyuncuları zorlayacağa benziyor. Lara Croft and the Temple of Osiris’i Steam‘den 28 TL’ye satın alabilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.