MENU

En iyi Bilgisayar ve Konsol Oyun Müzikleri

Anasayfa » Games » En iyi Bilgisayar ve Konsol Oyun Müzikleri
En iyi Bilgisayar ve Konsol Oyun Müzikleri

Bilgisayarda ve konsollarda oynadığınız oyun müzikleri her zaman özel olarak seçilmiş müziklerdir. En etkileyici müziklerle bile oyunların önüne geçebilir. Bizde güzel oyunlardan derlediğimiz bir kaç oyunun müziklerini paylaşacağız.

Aksiyon, RPG, FPS, MMORPG, FPSMMORPG gibi oyunların çalan en güzel müzikleri burada. İnternet’te aramanıza bile gerek kalmadan hepsi bir arada dinleyebileceğiniz müzikleri hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Need For Speed Müzikleri

İlk olarak Need For Speed araba yarış oyunu ile başlayalım. Geçmişten beri popüler olan Need for speed yarış oyunu‘nun müziklerini dinleyebilirsiniz. Müzikleri her ne kadar eski olsada NFS müzikleri her zaman etkileyici olmuştur.

Destiny Müzikleri

FPS türündeki Destiny oyunu bilim kurgu hikayesi ile güzel oyunlardan biridir. Maceralı ve Eğlenceli bir oyun olan Destiny Müziklerinin tamamını dinleyebilirsiniz.

Grand Theft Auto Müzikleri

Yapımcılığını Rockstar Games’in yaptığı açık dünya oyunlarının en popüler oyunu olan GTA oyununda radyoda çalan müziklerini buradan dinleyebilirsiniz.

Child Of Light Müzikleri

Ubisoft’un yapımcılığını yaptığı Child of light oyununda en iyi arkaplan müzikleri bulunuyor. Özellikle çocuklar için geliştirilen ve büyüklerinde oynadığı oyunun müzikleri harika.

Tomb Raider Müzikleri

Aksiyon ve bulmacalı bir oyun olan Tomb Raider’daki ana karakterimiz Lara Croft ile birlikte çalan müzikleri dinleyebilirsiniz. Tomb Raider serisinin oyunlarının en güzel müziklerini burada bulabilirsiniz.

Bravely Default Müzikleri

Türkiyede pek bilnmeyen bir oyun olan Bravely default müzikleride oldukça güzeldir.

Gran Turismo Müzikleri

Diğer bir araba yarışı olan Gran Turismo aslında bir simülasyon oyunudur. Dünyadaki tüm arabaları ve pistleri en çok oyunun müzikleride yarış sırasında dinlenebilecek müziklerdir.

Boyanetta Müzikleri

Wii U’ya çzel olarak yapılan oyun aslında bir dövüş oyunu olsada seksi karakterleri ve müzikleriylede dikkat çekiyor.

Mortal Kombat Orjinal Müziği

Ölümcül dövüş oyunu Mortal Kombat dövüş oyunu ölümcül vuruşları kadar etkileyici müzikleri olan bir oyundur. Mortal kombat’ın orjinal müziğini buradan dinleyebilirsiniz.

Battlefield FPS Oyunu Müzikleri

Bilgisayardaki en iyi FPS oyunu olan Battlefield oyununun müziklerini buradan dinleyebilirsiniz. Battlefield savaş oyunlarının en güzel tüm müzikleri ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

God Of War

God of war tanrılar savaşı olan oyunda yunan tanrılarına karşı savaşılan oyundaki müzikler ses sitemi ile dinleyebileceğiniz güzel müziklerdendir. Eğer oyunu oynamadıysanız hemen oynamanızı tavsiye ediyorum.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.