MENU

Türk Oyun Yapımcıları Tarafından Yapılan Korku Oyunu Self

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Türk Oyun Yapımcıları Tarafından Yapılan Korku Oyunu Self
Türk Oyun Yapımcıları Tarafından Yapılan Korku Oyunu Self

Türk yapımı oyun olması tabi gurur verici bu işi yapabileceğimizi herkesin bilmesi gerekiyor. Büyük emeklerle yapılan korku oyunu self bakalım türk kullanıcıların beğenisini kazanacakmı göreceğiz. Oyun için 6 yıl harcanmış olsada oyunu kurgusu ve oynayış tarzı bilinmiyor. Psikoloji’ye dayalı gibi görünsede gerçekten eksileri fazlasıyla ortada. Self oyununun artısı yok gibi yinede bunu yapmakda bir başarıdır.

Senaryo’nun ve grafiklerin daha fazla geliştirilmesi gerekiyor. Self Türk yapımı olduğu için oynamanızı tavsiye ediyorum. Türk oyunlarının’da oyun severleri şaşırtması gerekiyor güzel bir seneryo ve sağlam bir oyun geliştirme zaman’la olacak. Türk yapımı oyun türkçe ve ingilizce dilleri ile gelecek. aşağıdaki oyun görselleri bize nasıl olacağı hakkındaki görüntülerle görebiliriz.

Türklerin piyasaya giriş yapması özlediğimiz bir konu inşallah gelecekte gurur verici oyunlarla karşılaşıcağız.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.