MENU

Atari Oyunu Süper Mario’yu Bilgisayarınıza İndirin ve Oynayın

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Atari Oyunu Süper Mario’yu Bilgisayarınıza İndirin ve Oynayın
Atari Oyunu Süper Mario’yu Bilgisayarınıza İndirin ve Oynayın

Nintendo‘nun klasik oyunlarından olan Süper Mario’yu bilgisayarınızda HD grafiklerde oynayabilirsiniz. Süper Mario’yu bilgisayarda oynayabilbek için farklı Emülatör Programları ile oynarken Süper Mario’yu artık herhangi bir araç olmadandan HD grafiklerde oynayabileceğiz.

Süper Mario atari oyunu Unity grafik motoru ile geliştirilerek harika grafiklere ulaşılmış. Gelişmiş Ultra grafikleri ile gelen Süper Mario oyununu bilgisayarda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden bilgisayarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Süper Mario oyununu bilgisayarınızda Gamepad (oyun kontrolcü) ‘nizle oynayabilirsiniz. Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde oynayabileceğiniz Süper Mario atari oyununu hemen PC’nize indirin.

Süper Mario Windows Download

Süper Mario Mac

Süper Mario Linux

Super Mario Gameplay PC

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.