MENU

Ubisoft’un Araba Yarış Oyunu The Crew Çıkış Videosu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Ubisoft’un Araba Yarış Oyunu The Crew Çıkış Videosu

Ubisoft’un geliştirdiği geniş alana sahip olduğunuz özel araçlar ile yarış coşkusunu The Crew‘de tadabilirsiniz. Grafik, harita, araç seçenekleri ile yarış oyununa ayrı tat katılmış durumda. The Crew PC, Xbox One, Xbox 360 ve PlayStation 4’de oyun severler’in karşısına çıkıyor.

The Crew oyun severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu artık oyunu test edebilme imkanı olumlu olumsuz yönlerini bulmak oyunculara kaldı. Oyunun tanıtım videoları bile kalitesini ortaya çıkarmaya yetiyor. Oyuncular geliştirilmiş grafik ile birlikte hız sınırlarını zorlamanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi 5 Xbox 360 Oyun Tanıtımı

The Crew ile birlikte oyunculara sunulan çeşitli görevler olacak. Checkpoint, off road, eşya toplama, polis‘den kaçmak, araba parçalamak gibi görevler oyun severler’in becerisine sunuluyor. The Crew artık oyuncuların kontrolünde yeni nesil araba yarışı keyfini çıkartın.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.