MENU

The Unspoken: Oculus Rift Sanal Gerçeklik Oyunu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » The Unspoken: Oculus Rift Sanal Gerçeklik Oyunu

Gelişen teknoloji ile birlikte artık konsollar yerine sanal gerçeklik gözlükleri ile oynayacağız. The Unspoken oculus rift sanal gerçeklik oyunu karşınızda.

Sanal gerçeklik gözlükleri ile tamamen oyunun içine gireceğiz. Gözlüğümüzü taktığımızda gerçek dünyadan sanal dünyaya adım atmış olacağız. Yapacağımız hareketler ile oyundaki karaktere yön vereceğiz. Sanal gerçeklik ile oynanabilecek oyunlardan biriside The Unspoken oyunudur. Bu yıl çıkacak oyunu sanal gerçeklik gözlüğünü takıp büyü yaparak ve oyundaki diğer karakterler ile konuşarak ilerleyeceğiz. Kendi kendimize öğreneceğimiz büyüleri kendiniz yapacaksınız. The Unspoken, oculus rift sanal gerçeklik oyunu önümüzdeki yıllarda bizi tamamen sanal dünyaya sokacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Türk Milli Tankımız “Altay” Armored Warfare’a Oyununa Geliyor

Sanal gerçeklik gözlükleri şuan için pahalı olsa da ilerleyen yıllarda herkesin evinde olabilir. Sözü fazla uzatmadan sizlere The Unspoken oyunu videosuyla baş başa bırakalım.

The Unspoken: Oculus Rift Sanal Gerçeklik Oyunu

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.