MENU

Tomb Raider 2013 Multiplayer Modu

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » Tomb Raider 2013 Multiplayer Modu
Tomb Raider 2013 Multiplayer Modu

Tomb raider 2013 oyunu çok konuşulan çoklu oyunculu multiplayer moduna sahip olacak.

https://3.bp.blogspot.com/-LqURgyZOQeE/UOw5DvM-knI/AAAAAAAAHmQ/5hALjNy0-GQ/s1600/tomb+raider+2013+hd+resimleri+rooteto+%2817%29.jpg

Multiplayer modunda fazladan oyun bulunacak. Takım olarak Team Deathmatch modunda olacak. Lara croft oyuncuları gemi kazasından kurtulan ya da adadaki saldırgan (aslında scavenger) taraftan birini seçerek birbirleriyle mücadele edebilecek. 2. modda ise “Rescue”da ise hayatta kalan takım yardım ederek adanın farklı yerlerine dağıtılmış olarak bulunan sağlık paketlerini toplayarak belirtilen noktalara ulaştırmaya çalışacak olan lara croft zorluklarla baş edebilecekmi.3. modda ise Marka yöneticisi Karl Stewart’ın açıkladığı ancak henüz tam detayları verilmeyen “Cry for Help” modu olacak. Bu mod hakkında şu an tek bildiğimiz şey, çatışmadan ziyade keşif ve toplama mantığına dayandığı sadece önceki tom raider oyunlarında olduğu gibi bulmacalı oyun moduda olabilir.Yeni tom raider oyunu heyecanla bekleniyor bakalım oyun grafikleri ve konusu nasıl olacak.5 mart 2013’e kadar sabretmemiz gerekiyor.

Tomb Raider Yeni Oyun İçi Video

https://2.bp.blogspot.com/-9dtQD3JZoNA/UOw5iWKO-TI/AAAAAAAAHn4/WlQVJyA2QPc/s1600/tomb+raider+2013+hd+resimleri+rooteto+%289%29.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.