MENU

Facebook’a Artık Şifresiz Girilecek

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » İnternet » Facebook’a Artık Şifresiz Girilecek
Facebook’a Artık Şifresiz Girilecek

Facebook yeni özelliği sayesinde artık kullanıcı adı ve şifre yerine e-posta ve telefonlada giriş yapılabilecek.

Sosyal ağ devi Facebook’a artık e-posta ve telefon numarasıylada giriş yapılabilecek. Bir çok facebook kullanıcısının başarısız giriş denemeleri sonucunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için artık şifresiz girme dönemi başladı. Hatta bununla yetinmeyen Facebook cihazlarında bir kez giriş yapmış kullanıcılar için artık sadece profil fotoğrafına dokunarak ta giriş yapabilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 En Güzel Facebook Kapak Fotoğrafları

Güvenli cihazlarda sadece bir kez giriş yaptıktan sonra artık kullanıcı adı, şifre, telefon sorulmayacak. Yapmanız gereken tek şey tek seferlik giriş yapın ve özelliği aktif edin ve artık şifresiz girebilirsiniz. Yani birden fazla facebook hesabı olanlar hesaplarına bir kez giriş yapmaları yeterlidir. Artık şifre sorulmayacak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.