MENU

Moofio: Evcil Hayvanlar için Sosyal Ağ Uyglaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » İOS » Moofio: Evcil Hayvanlar için Sosyal Ağ Uyglaması
Moofio: Evcil Hayvanlar için Sosyal Ağ Uyglaması

Sosyal ağların popüler olduğu günümüzde sadece insanlara özel değil evcil hayvanlara özel de sosyal ağ uygulaması bulunuyor.

Moofio bilkent üniversitesi mezunu 3 girişimci tarafından yapılan İOS uygulaması ile karşımıza çıkıyor. Evimizde baktığımız ve beslediğimiz hayvanlarımız için yapılan moofio ile evcil hayvanımıza özel bir profil oluşturarak fotoğraflarını, paylaşabiliriz. Paylaştığımız fotoğraflar üzerinde de değişiklikler yaparak fotoğrafları daha eğlenceli hale getirebiliriz.

İLGİNZİ ÇEKEBİLİR: En iyi iPhone Uygulamaları


Ücretsiz olarak kullanıma sunulan moofio şimdilik sponsorlu içeriklerden ve sponsorlu etiketler üzerinden gelir elde ediyor. Ancak moofio uygulamasına E-ticaret entegrasyonu yaparak uygulama üzerinden satış yaparak gelir elde ederek gelirlerini arttımak istiyorlar. Şimdilik İOS uygulaması olarak karşımıza çıksada Android ve Windows Phone uygulamalarınıda yakında göreceğiz.

Moofio İOS İndir 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.