MENU

Fenerbahçe 1 – 3 Antalyaspor Maçı Geniş Özeti

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Maç Özetleri » Fenerbahçe 1 – 3 Antalyaspor Maçı Geniş Özeti
Fenerbahçe 1 – 3 Antalyaspor Maçı Geniş Özeti

Fenerbahçe 47 maçlık yenilmezlik serisini devam ettirmek isterken Antalyaspor’a 3-1 yenildi. Televizyonda yorumlarıda dinledim futbolcuların yorgun oldukları bu nedenden dolayıda yenildiğinide ön görüyorlar. Ben bu işi yorgunluğa bağlayamam avrupada takımlar nerdeyse 3-4 günde bir maç yapıyorlar oynadıkları takımlarda öyle basit takımlar değil sonuçta bizim avrupada yenildiğimiz takımlar :) bu takımlar yorgunluk yaşamıyo sürekli galibiyet yada beraberlik alıyo ama bizim takımlar nedense hep yoruluyo.

Tabi bu yorumlar benim kişisel yorumlarım benim gibi düşünüyorsunuz yada düşünmüyorsunuz ama ben bu Fenerbahçeyi iyi görmüyorum. Fenerbahçe dediğin hem ligde hem avrupada iyi oynamalı birde şöyle bir durum var avrupada oynadığı takım Manchester’da değil yani Limasol yani bir Antalyaspor’da diyebiliriz :)

Bize zico lazım zico olmasada zico gibi düşünen teknik adam…

http://www.trtspor.com.tr/Gallery/Images/Haber/Resized/29-10-Fenerbah%C3%A7e-Antalyaspor.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.