MENU

Real Madrid 4 – 0 Celta Vigo Maçı Geniş Özeti Kral Kupası

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Maç Özetleri » Real Madrid 4 – 0 Celta Vigo Maçı Geniş Özeti Kral Kupası
Real Madrid 4 – 0 Celta Vigo Maçı Geniş Özeti Kral Kupası

Real Madrid Kral Kupası maçında Celta Vigo‘yu Cristiano Ronaldo‘nun attığı 3 golle galip geldi. Maçın son dakikalarına kadar 2-0’lık skorla üstünlüğünü götüren Real Madrid son 5 dakkada 2 gol daha attı ve maç bitmeden Morinho soyunma odasına gitti.

http://www.dailymotion.com/video/xwmi8c_copa-del-rey-real-madrid-1-0-celta-vigo-08-01-13-ourmatch-net_sport#from=embediframe

http://www.dailymotion.com/video/xwmimt_copa-del-rey-real-madrid-2-0-celta-vigo-08-01-13-ourmatch-net_sport#from=embediframe http://www.dailymotion.com/video/xwmlb0_copa-del-rey-real-madrid-3-0-celta-vigo-08-01-13-ourmatch-net_sport#from=embediframe http://www.dailymotion.com/video/xwmldf_copa-del-rey-real-madrid-4-0-celta-vigo-08-01-13-ourmatch-net_sport#from=embediframe
Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.