MENU

Fenerbahçe 3 – 2 Olympiakos Hazırlık Maçı Geniş Özeti

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Maç Özetleri » Fenerbahçe 3 – 2 Olympiakos Hazırlık Maçı Geniş Özeti

Dünya yıldızlarını kadrosuna katan Fenerbahçe yaptığı hazırlık maçlarında devamlı galibiyetler alıyor. Her geçen gün futbolcuların artan performansı ile maçları yedek ağırlıklıda olsa rahat kazanan Fenerbahçe yunan ekibi Olympiakos karşısında 3-2’lik bir galibiyete imza attı. 11. dakikada sow ile öne geçen Fenerbahçe 26.dakikada Fortounis’in golüne engel olamada ve Olympiakos durumu 1-1’e getirdi. Ancak sahneye çıkan Fernandao 32. dakikada attığı golle Fenerbahçe’yi 2-1 öne geçirdi.

Fenerhaçe Uygar Mert Zeybek ile 65. dakikada durumu 3-1’e getirdi. 90.dakikada Dominguez’in attığı gol Olympiakos’a yetmedi ve maçı Fenerbahçe 3-2 tamamlayarak kazandı. Fenerbahçe’nin yedek kadrodu ile aldığı maçın geniş özetini ve gollerini izleyelim.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.