MENU

Fenerbahçe 4 – 2 Sivasspor Maçı Geniş Özeti

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Maç Özetleri » Fenerbahçe 4 – 2 Sivasspor Maçı Geniş Özeti
Fenerbahçe 4 – 2 Sivasspor Maçı Geniş Özeti

Fenerbahçe ilk dakikalarda hemen öne geçmesine rağmen ilk yarıda çok vasat oynadı ve maçı sivasspor lehine çevirdi skor 2-1 oldu. Ancak ikinci yarıda ilk başlarda değişen birşey olmadı hatta sivasspor gole çok yaklaştı ancak öyle bir 5 dakika geldiki 3 gol birden geldi fenerbahçeden. Alex maçı sırtladı 2 gol attı, Emre Belezoğlu’da 2 gol atarak maçı kurtardılar. Sivasın gollerini: Karakas ve Rajnoch Kaydetti.

http://www.dailymotion.com/video/xotu80_fenerbahce-4-2-sivasspor_sport

http://www.dailymotion.com/video/xotuf2_fenerbahce-4-2-sivasspor_sport http://www.dailymotion.com/video/xotukn_fenerbahce-4-2-sivasspor_sport http://www.dailymotion.com/video/xotuqn_fenerbahce-4-2-sivasspor_sport http://www.dailymotion.com/video/xotuh8_fenerbahce-4-2-sivasspor_sport http://www.dailymotion.com/video/xoturd_fenerbahce-4-2-sivasspor_sport
Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.