MENU

Oyunlar ve Eksik DLL Dosyaları için DirectX 11 Sürücülerini Yükleyin

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Programlar » Oyunlar ve Eksik DLL Dosyaları için DirectX 11 Sürücülerini Yükleyin
Oyunlar ve Eksik DLL Dosyaları için DirectX 11 Sürücülerini Yükleyin

Bilgisayardaki oynadığınız oyunların yüksek performansta çalışması için yüklenmesi gereken en önemli sürücülerden biridir. Microsoft tarafından geliştirilen bir sürücü olan DirectX 11’i bilgisayarınıza yükleyerek oyunlarınızı daha iyi performansta oynayabilirsiniz.

DirectX 11 özellikle oyun içindeki görselleri daha iyi hale getiren sürücüleri bulunuyor. DirectX 11 yüklemenizdeki diğer bir etken ise eksik DLL hatasını vermesden önce önlemek. Bilgisayarınızda eğer DirectX yüklü değilse eksik dll hatası verebilir. DirectX 11 sürücülerini yükleyerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. DirectX 10‘a göre daha iyi bir performans sunan DirectX 11’i bilgisayarınıza indirerek hemen yükleyin.

  • DirectX 11 dosyaları microsoft üzerinden güvenli bir şekilde indirerek bilgisayarınıza kurar.

DirectX 11 İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.